"Hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın
en güzel yeridir."
Sebahattin ÖZTÜRK
Sitede Arama
31 Ağustos 2016 Çarşamba
Antalya'da hava :

Detaylı Bilgi

BİZE ULAŞIN
Telefon : 0242.243 97 91 - 93 - 94
Faks : 0242.248 93 95
E-Posta : antalya@icisleri.gov.tr

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Baş Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı Ziyaret Etti

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) son kararnamesi ile Antalya Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Hüseyin Baş Vali Altıparmak’a makamında bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

2 Ağustos 2011 Salı

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Baş Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı Ziyaret Etti

Mahmut DENİZ / ANTALYA

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Altıparmak, Başsavcı Hüseyin Baş’a “Antalya’ya hoş geldiniz!” diyerek, başarılı meslek hayatını burada da devam ettirmesi temennisinde bulundu.

        Başsavcı Hüseyin Baş da Antalya’da görev yapmaktan ve Vali Altıparmak’ı ziyaret edip tanışmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

        Mesleğine 1991 yılında hâkim ve savcı adayı olarak başlayan Başsavcı Baş, stajının bir kısmını Antalya'da tamamladıktan sonra, Denizli'nin Bozkurt, Van'ın Gevaş, Isparta'nın Yalvaç ilçeleri ile Bilecik, İstanbul'un Pendik ve Sarıyer ilçelerinde de Cumhuriyet Başsavcılığı görevlerinde bulundu.

Fotoğraf: Rıza ERÇİNBu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Antalya Valiliği tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2001-2016 ©