"Hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın
en güzel yeridir."
Sebahattin ÖZTÜRK
Sitede Arama
24 Ağustos 2016 Çarşamba
Antalya'da hava :

Detaylı Bilgi

BİZE ULAŞIN
Telefon : 0242.243 97 91 - 93 - 94
Faks : 0242.248 93 95
E-Posta : antalya@icisleri.gov.tr

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şubesi Açılışı Yapıldı

Vali Dr. Ahmet Altıparmak yeni binasına taşınan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesinin açılışını yaptı.

29 Eylül 2010 Çarşamba

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şubesi Açılışı Yapıldı


         Derneğin yeni binasına taşınması nedeniyle düzenlenen törene katılan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, gazi ve şehit yakınlarıyla bir araya gelmekten ve onlarla dayanışma içinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
 
        Türk ulusunun ve devletinin her zaman şehit ve gazilerinin yanında olduğunu belirten Vali Altıparmak, gazi ve şehit yakınlarının kendilerini ifade edecek bir çatı altında toplanabilmelerinin büyük önem taşıdığını vurguladı. Altıparmak, ''Şehit aileleri ve gazilerin onurunu korumak görevimizdir. Destek olacağız, onların onurlu bir hayat sürmelerine gayret edeceğiz'' dedi.

        Dernek Genel Başkanı Taner Uran ve Antalya Şubesi Başkanı Ali Kuş konuşmalarında derneğin tarihçesi ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler ve derneğe sahip çıkan herkese şükran duyduklarını dile getirdiler.

        Derneğin yeni binasına taşınması dolayısıyla düzenlenen törene, Antalya Milletvekili Sadık Badak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kemal Korkmaz, mülki erkan ve şehit yakınlarıyla gaziler katıldı.

        Törenin sonunda dernek tarafından yeni bir büro bulunmasına ve taşınmasına katkıda bulunanlara teşekkür plaketi sunuldu.

 Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Antalya Valiliği tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2001-2016 ©