"Hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın
en güzel yeridir."
Sebahattin ÖZTÜRK
Sitede Arama
25 Ağustos 2016 Perşembe
Antalya'da hava :

Detaylı Bilgi

BİZE ULAŞIN
Telefon : 0242.243 97 91 - 93 - 94
Faks : 0242.248 93 95
E-Posta : antalya@icisleri.gov.tr

Ayten-Şevket Gülveren İlköğretim Okulu Protokolü İmzalandı

İmzalanan protokol ile hayırsever Ayten Gülveren tarafından yapılan bağış karşılığında Konyaaltı ilçesi Doyran İlköğretim Okulunun ismi “Ayten-Şevket Gülveren İlköğretim Okulu” olarak değiştirilecek.

28 Eylül 2010 Salı

Ayten-Şevket Gülveren İlköğretim Okulu Protokolü İmzalandı


          Okul protokolü imza törenine Vali Dr. Ahmet Altıparmak, hayırsever Ayten Gülveren, Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay katıldı. Antalya’daki görevine başladığından bu yana 11’inci okul protokolünü imzaladığını belirten Vali Dr. Ahmet Altıparmak, ‘’Ayten teyzemiz, merhum eşi Şevket Gülveren ile kendi adını bir okulumuza vermek kaydıyla okulun bedelini bize ödeyecek. Biz de bu para ile başka bir okul yapacağız. Mevcut Doyran İlköğretim Okulu’nun adı Ayten- Şevket Gülveren İlköğretim Okulu olarak değişecek’’ dedi.

          Ayten Gülveren’in bu hayırının imkanı olanlara örnek olmasını dileyen Vali Altıparmak, Gülveren ailesine teşekkür etti.

          Ayten Gülveren, okulda devlete, millete hayırlı çocukların yetişmesini dilerken, ‘’Allah sizlere de ömürler versin, işlerinizde başarılar’’ dedi.

 Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Antalya Valiliği tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2001-2016 ©